HSD Industry

HSD Industry

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTek Kullanımlık Tıbbi Koruyucu Giysiler

Sterile Disposable Protective Coverall , Disposable Coverall Suit For Doctors / Patient

Ben sohbet şimdi

Sterile Disposable Protective Coverall , Disposable Coverall Suit For Doctors / Patient

Detaylı ürün tanımı
Renk: Özelliği:
Uygulama: Stil: Coverall
Ürün adı: tıbbi koruyucu giysi İşlevi:
Vurgulamak:

disposable protective coverall

,

waterproof disposable overalls

Beyaz Tıbbi Koruyucu Giysi / Icu Elbisesi Karantina Salgını Önleme

 

 

1. Özellikler:

 

*Safety Guardian: This medical high antibacterial reusable plastic closures isolation suit is full body integral hood design for overall protection, one-piece zip for easy access, cuffs and trousers with elastic band at the brim for effective protection, which is your safety guardian. * Güvenlik Koruyucu: Bu tıbbi yüksek antibakteriyel yeniden kullanılabilir plastik kapaklar izolasyon takım, genel koruma için tam vücut entegre kaput tasarımı, kolay erişim için tek parça fermuar, etkili koruma için ağzında elastik bantlı manşetler ve pantolonlar, güvenlik koruyucunuzdur. Can be washed and reused. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir.

* Güvenlik Ve Salgın Önleyici Tıbbi Sınıf Kumaş: Flaş sızdırmaz teknoloji ve ısı yalıtımlı dikişlerden yapılmış PTFE yüksek antibakteriyel kompozit malzeme, bakterilerin, böcek ilaçlarının, tozun vb. İşgalini etkili bir şekilde önleyebilir ve güvenlik faktörünü% 99.99'a kadar artırabilir. .

*A Must for You: A must for medical staff, people checking the epidemic, and the person who has close contact with pneumonia infected or suspected persons. * Sizin için bir zorunluluk: Sağlık personeli, salgını kontrol eden insanlar ve zatürree bulaşmış veya şüpheli kişilerle yakın temasta bulunan kişi için bir zorunluluktur. Before entering a dangerous environment with bacterial and viral infections, you must wear a full body one-piece hooded isolation suit. Bakteriyel ve viral enfeksiyonlarla tehlikeli bir ortama girmeden önce, tam vücut tek parça kapüşonlu izolasyon kıyafeti giymelisiniz.

*Wide Application: Medical protection, special experiment, food workshop, disinfection and radiation protection, product testing, epidemic prevention and control. * Geniş Uygulama: tıbbi koruma, özel deney, gıda atölyesi, dezenfeksiyon ve radyasyondan korunma, ürün testi, salgın önleme ve kontrol. It can effectively isolate splashing of oral foam in work and other surrounding environment. Ağız köpüğünün sıçramasını işyerinde ve diğer çevre koşullarında etkili bir şekilde izole edebilir. Small sharp splash impact of iron chips, crushed stones, chemical spatter, etc. Demir talaşlarının, ezilmiş taşların, kimyasal sıçramaların vb.

 

2. Ürün Özellikleri

Bu ürün tıbbi koruyucu giysi olarak kullanılır.

Bu ürün SMMS dokunmamış kumaştan yapılmıştır.

GB 19082-2009 uygulama standardına bakın.

Bu ürünü kullanmadan önce lütfen talimatları dikkatlice okuyun.

 

3.Uygulama alanı

Tıbbi kurumların (ayakta tedavi, yatarak tedavi, muayene odası vb.) Genel karantina ve salgın önlenmesi, havaalanı karayolu, gümrük, işletmelerin ve kamu kurumlarının tıbbi salgın önlenmesi, muayene, güvenlik kontrolü vb. sağlık personeli ve salgın önleme ve kontrol personelinin güvenliğini sağlamak.

İletişim bilgileri
HSD Industry

İlgili kişi: info

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)