HSD Industry

HSD Industry

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTemassız Infrared termometre

Anti Coronavirus Covid-19 için Termografi Temassız Kızılötesi Termometre

Ben sohbet şimdi

Anti Coronavirus Covid-19 için Termografi Temassız Kızılötesi Termometre

Thermography Non Contact Infrared Thermometer For Anti Coronavirus Covid-19
Thermography Non Contact Infrared Thermometer For Anti Coronavirus Covid-19

Büyük resim :  Anti Coronavirus Covid-19 için Termografi Temassız Kızılötesi Termometre

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OEM
Sertifika: CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton kutu
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 200000pcs / gün
Detaylı ürün tanımı
Kullanım: Doğruluk:
: Türü:
Güç kaynağı: şarj edilebilir lityum pil Ekran:: 2,4 inç renkli ekran
Vurgulamak:

non contact digital thermometer

,

non contact infrared forehead thermometer

Termografi Cihazı

Ürün
Thermography is a noninvasive tool that uses an infrared camera to produce images (thermograms) that show the patterns of heat and blood flow on or near the surface of the body. Termografi, vücudun yüzeyinde veya yakınında ısı ve kan akışı modellerini gösteren görüntüler (termogramlar) üretmek için bir kızılötesi kamera kullanan noninvaziv bir araçtır. Thermography devices, also known as digital infrared imaging devices, have been cleared for marketing by the FDA only for use with another screening or diagnostic test like mammography, not for use as a standalone diagnostic tool. Dijital kızılötesi görüntüleme cihazları olarak da bilinen termografi cihazları, bağımsız bir teşhis aracı olarak kullanılmak için değil, sadece mamografi gibi başka bir tarama veya teşhis testi ile kullanılmak üzere FDA tarafından pazarlanmak üzere temizlenmiştir.

 

Ateş, bulaşıcı hastalığın bir göstergesi olduğundan, kızılötesi teknoloji, yüksek sıcaklıkları hızlı bir şekilde tespit etmek ve potansiyel olarak hasta bireyleri tanımlamak için kitle tarama işleminde yardımcı olarak kullanılabilir.

 

Infrared radiation has a longer wavelength and lower frequency compared to the visible light in the electromagnetic spectrum. Kızılötesi radyasyon, elektromanyetik spektrumdaki görünür ışığa kıyasla daha uzun bir dalga boyuna ve daha düşük frekansa sahiptir. Infrared thermal camera or thermographic camera has a sixth sense ability to detect the infrared radiation in the form of heat energy from an object which is invisible to human eyes. Kızılötesi termal kamera veya termografik kamera, insan gözüyle görülemeyen bir nesneden gelen ısı enerjisi biçimindeki kızılötesi radyasyonu algılama yeteneğine sahiptir. Thermal images obtained using this technique or often referred to as thermogram and it contains information on temperature and mapped onto the surface of an object in the form of different colour mapping schemes ( ie rainbow, thermal mode or grayscale ) with respect to its specific temperature range. Bu teknik kullanılarak elde edilen veya genellikle termogram olarak adlandırılan termal görüntüler ve sıcaklık hakkında bilgi içerir ve bir nesnenin yüzeyine, belirli sıcaklık aralığına göre farklı renk eşleme şemaları (yani gökkuşağı, termal mod veya gri tonlama) şeklinde eşlenir. . Thermal camera has been used widely in military and defense due to its capability in detecting any objects at night without any presence of light but heat radiation alone. Termal kamera, herhangi bir ışık mevcudiyeti olmaksızın, ancak sadece ısı radyasyonu olmaksızın herhangi bir nesneyi tespit etme kabiliyeti nedeniyle askeri ve savunmada yaygın olarak kullanılmaktadır.

In the medical field, the usage of infrared thermography has shown to be a potential non-invasive and non-obstructive tool in assisting medical practitioner to detect and diagnose any illnesses or diseases which causes an increase in body temperature. Tıp alanında, kızılötesi termografinin kullanımının, tıp doktoruna vücut ısısında bir artışa neden olan herhangi bir hastalığı veya hastalığı tespit etmesine ve teşhis etmesine yardımcı olmada potansiyel bir non-invaziv ve engelleyici olmayan araç olduğu gösterilmiştir. A low-cost infrared thermometer is widely utilized in clinics, hospitals or even for personal use to simply detect the body temperature with minimal area coverage. Düşük maliyetli bir kızılötesi termometre kliniklerde, hastanelerde ve hatta kişisel kullanım için vücut sıcaklığını minimum alan kapsama alanı ile tespit etmek için yaygın olarak kullanılır. Due to its passive nature where there are no harmful rays radiated from the thermal camera, thermography technique has been successfully used in preclinical diagnosis to detect diseases such as breast cancer, diabetic neuropathy and peripheral vascular disorder. Termal kameradan yayılan zararlı ışınların bulunmadığı pasif doğası nedeniyle, termografi tekniği meme kanseri, diyabetik nöropati ve periferik vasküler bozukluk gibi hastalıkları tespit etmek için klinik öncesi tanıda başarıyla kullanılmıştır. In the current research, a lot of studies have explored the possibility of thermography to be used as a contact-less device for detecting extra-cranial vessel disease, breathing monitoring, neonatal physiology monitoring, skin problem and recently, thermography has become a preferred tool in monitoring athletes' performance. Mevcut araştırmada, birçok çalışma, termografinin ekstra kraniyal damar hastalığını, solunum izlemesini, yenidoğan fizyolojisini izlemeyi, cilt problemini ve son zamanlarda, temassız bir cihaz olarak kullanılma olasılığını araştırdı ve son zamanlarda termografi tercih edilen bir araç haline geldi. sporcuların performansını izlemede.

 

 

 

İletişim bilgileri
HSD Industry

İlgili kişi: info

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)