HSD Industry

HSD Industry

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTıbbi Vantilatör Makinesi

Portable Medical Ventilator Machine LED Display For Emergency Care

Ben sohbet şimdi

Portable Medical Ventilator Machine LED Display For Emergency Care

Portable Medical Ventilator Machine LED Display For Emergency Care
Portable Medical Ventilator Machine LED Display For Emergency Care

Büyük resim :  Portable Medical Ventilator Machine LED Display For Emergency Care

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OEM
Sertifika: CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton kutu
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 5000pcs/gün
Detaylı ürün tanımı
Görüntüleme: LED Logo: gerektiği gibi
Renk: Beyaz Ürün adı:
İşlevi: Türü: Solunum cihazı
Vurgulamak:

oxygen ventilator machine

,

mobile ventilator machine

CE ISO onaylı hastane ventilatör makinesi tıbbi

Ventilator is a model of multi-purpose life-support machine. Vantilatör çok amaçlı yaşam destek makinesinin bir modelidir. This machine uses the air operated electric control, the microcomputer technology. Bu makine havayla çalışan elektrik kontrolünü, mikrobilgisayar teknolojisini kullanır. Selects imports the primary device to guarantee the equipment movement stably reliable. Seçimler, ekipmanın hareketini güvenilir bir şekilde garanti etmek için birincil cihazı alır. Colored (TFT) the screen demonstrates each kind of examination and the establishment parameter, which is a section of ideal breath treatment plant. Renkli (TFT) ekran, her türlü muayeneyi ve ideal nefes arıtma tesisinin bir bölümü olan kuruluş parametresini gösterir. It is suitable in all different levels of hospitals for internal medicine of surgery, gynecology, pedology, first aid, ICU and so on which are administrative offices equipments. İdari ofis ekipmanları olan cerrahi, jinekoloji, pedoloji, ilk yardım, yoğun bakım vb.

 
Özellikleri
1. Pneumatically driven electrically controlled ventilator, can be used for emergency clinical resuscitation and respiratory therapy 2. Display: High visibility, wide angle LED alphanumeric data display, equipped with tactile analog parameter controls 3. Equipped with high precession infrared turbine pressure and flow sensors 4. Power failure support functions: Automatically converts to standby mode during AC power outages 5. Nonhazardous environmentally friendly frame, precise construction, elegant design, equipped with automated self-checking function during startup and an automatic self-calibrating sensor 6. Alarms: Audible and/or visual alarms for tidal volume, airway pressure, power failure oxygen failure and other alarms. 1. Pnömatik tahrikli elektrik kontrollü ventilatör, acil klinik resüsitasyon ve solunum tedavisi için kullanılabilir 2. Ekran: Dokunsal analog parametre kontrolleri ile donatılmış yüksek görünürlük, geniş açılı LED alfanümerik veri ekranı 3. Yüksek sünnet kızılötesi türbin basıncı ve akış sensörleri ile donatılmış 4. Elektrik kesintisi destek fonksiyonları: AC elektrik kesintileri sırasında otomatik olarak bekleme moduna dönüştürür 5. Tehlikesiz çevre dostu çerçeve, hassas yapı, zarif tasarım, başlatma sırasında otomatik kendi kendini kontrol etme fonksiyonu ve otomatik kendi kendini kalibre eden sensör ile donatılmıştır 6. Alarmlar: Sesli ve / veya gelgit hacmi, hava yolu basıncı, elektrik kesintisi oksijen arızası ve diğer alarmlar için görsel alarmlar. 7. 9 Level adjustable humidifier 7. 9 Seviye ayarlanabilir nemlendirici

 

Özellikler

Ürün adı
Vantilatör Makinesi Medikal
model
500
Görüntüle
LED
Havalandırma Modu
Klima, IPPV, SIPPV, IMV, SIMV, MANUEL
Dakika Hacmi
18L'den büyük veya ona eşit
Yedek Güç Kaynağı
4 saat
Gelgit Hacmi
Ayarlanabilir aralık: 50-1500ml, Ekran aralığı: 0-2000ml
Çıkış Oksijen Konsantrasyonu
<% 50
Solunum hızı
6-60bpm
Basınç Sınırı
1-6kPa
İnspiratuar / Ekspiratuar (I: E) Oranı
1: 1.5-1: 3.0
DİKİZLEMEK
1-10cmH2O
SIMV Hızı
1-12bpm
İnspiratuar Basınç Tetikleyici
-4-10cmH2O
Maksimum Güvenli Çalışma Basıncı
.06,0 kPa
İÇ ÇEKMEK
Her 80-120 nefeste 1 nefes
Hava Yolu Basınç Alarmı
Üst Sınır: 0.9 ~ 5.4kPa, Alt Sınır: 0.5kPa
Gaz Tedarik Gereksinimi
280 ~ 600 kPa tıbbi sınıf oksijen
SSS
 
S: Biz kimiz?
A: biz profesyonelce yönetilen bir karlı şirket dağıtım ve tıbbi ekipman ve sarf malzemeleri tam bir öfke ihracat odaklanmak.
S: Ne yapıyoruz?
C: Çin Top 10 Hastanelerine de sağlanan yüksek kaliteli tıbbi ekipman ve sarf malzemelerinin geniş bir yelpazesinde tek adımlık bir satın alma merkezi inşa ediyoruz.
S: Ürünlerimiz neden diğer rakip Çinli Şirketlerden daha pahalı?
A: Because our quality is the best of China. A: Çünkü bizim kalite Çin en iyisidir. We only get cooperated with the biggest and well equipped powerful factories in China, rather than the cheapest sources resulting in zero quality control. Biz sadece sıfır kalite kontrol sonuçlanan en ucuz kaynakları yerine, Çin'in en büyük ve iyi donanımlı güçlü fabrikaları ile işbirliği olsun. All the products are also provided for China Top 10 Hospitals by our sub-dealers. Tüm ürünler alt bayilerimiz tarafından Çin Top 10 Hastaneler için de sağlanmaktadır.
S: SHM'nin en iyi kaynak olduğundan nasıl emin olabilirim?
A: Seeing is believing. C: Görmek inanmaktır. We invite you to our stores, cooperated facilities and check for yourself. Sizi mağazalarımıza, işbirliği tesislerimize davet ediyoruz ve kendiniz kontrol ediyoruz. We shall be glad to take you to the other companies for comparison. Karşılaştırma için sizi diğer şirketlere götürmekten memnuniyet duyarız. This will clear all your questions and doubts. Bu, tüm sorularınızı ve şüphelerinizi temizleyecektir.
Q: kalite politikası nedir?
A: Not only our products conform to ISO 9001:2008, EN ISO 13485:2012 & CE standards, but we also constantly exceed international quality norms. A: sadece ürünlerimiz değil ISO 9001: 2008, EN ISO 13485: 2012 ve CE standartları, ama biz de sürekli uluslararası kalite normları aşmak. We boast of the most modern factories which have the state of the art manufacturing facilities. En modern üretim tesislerine sahip en modern fabrikalardan övünüyoruz. Also, rigorous quality assurance resources ensure stricter quality control. Ayrıca, titiz kalite güvence kaynakları daha sıkı kalite kontrol sağlar.
S: Şirketin felsefesi nedir?
A: The company believes in long term relationship and mutual growth as objective. A: şirket uzun vadeli bir ilişki ve karşılıklı büyüme objektif olarak inanıyor. At SHM, quality is a culture and service a tradition. SHM'de kalite bir kültür ve hizmet geleneğidir.
S: Ülkeme gönderiyor musunuz?
A: şirket şu anda fazla 80 ülkeye ihracat.

Tıbbi ventilatörümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bize bir soruşturma.
Hospital Portable Respiratory Machine / Portable Respiratory Ventilator Ce Iso Approved

İletişim bilgileri
HSD Industry

İlgili kişi: info

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)