HSD Industry

HSD Industry

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerEl Antiseptik Jeli

Yetişkinler El Antiseptik Jel Şeffaf Renk Antibakteriyel Anında El Yıkama

Ben sohbet şimdi

Yetişkinler El Antiseptik Jel Şeffaf Renk Antibakteriyel Anında El Yıkama

Adults Hand Antiseptic Gel Transparent Color Antibacterial Instant Hand Wash
Adults Hand Antiseptic Gel Transparent Color Antibacterial Instant Hand Wash

Büyük resim :  Yetişkinler El Antiseptik Jel Şeffaf Renk Antibakteriyel Anında El Yıkama

Ürün ayrıntıları:

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton kutu
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 50000PCS/GÜN
Detaylı ürün tanımı
Madde:: Kimyasal Biçim:: sıvı
Renk:: şeffaf Yaş grubu:: Yetişkin
Adı: Ana İçerik:: alkol
Vurgulamak:

antiseptic hand gel

,

alcohol gel hand sanitizer

Hastaneler Antiviral El Dezenfektanı% 75 Alkol Anında El Yıkama Jeli Dezenfektanları

 

Doğal olarak elde edilen alkolle yapılan Advanced Hand Sanitizer Naturals ile ailenizi ve önem verdiğiniz kişileri sağlıklı tutmaya yardımcı olun

Mikropları, mantarları, kokları ve virüsleri etkili ve hızlı bir şekilde öldürebilir

Nazik ve tahriş edici değildir, cilde zarar vermez, su tutma ve nemlendirme işlevine sahiptir.

Nasıl kullanılır: Ellerinizi nemlendirmek için uygun miktarda (2-3ml) ürün alın ve sıvı ellerinizi kapatana kadar 15 saniye ovun, kurumasını bekleyin ve suyla yıkamayın.

 

Antibakteriyel el dezenfektanı

It's so sorry to hear that Novel Cornovirus has been spread in more than 60 countries. Novel Cornovirus'un 60'tan fazla ülkede yayıldığını duyduğuma üzüldüm. To wash your hands in right way can effectively prevent coronavirus from leading to infections and sickness. Ellerinizi doğru bir şekilde yıkamak, koronavirüsün enfeksiyonlara ve hastalığa yol açmasını etkili bir şekilde önleyebilir. We supply alcohol disinfectant and hand sanitizer for home and public use. Ev ve kamu kullanımı için alkol dezenfektanı ve el dezenfektanı tedarik ediyoruz. Contact us if you have any needs. Herhangi bir ihtiyacınız varsa bize ulaşın. Sure cornovirus will soon be defeated. Tabii ki cornovirus yakında yenilecek.

Tanrı yeryüzündeki tüm canlıları kutsasın!

 

 

Fonksiyonlar

 

With 75% alcohol, Tea Tree Leave-in Hand Sanitizer is formulated with tea tree essential oil and Trehalose, to effectively remove dirt and germs with enriched Aloe extracts conditioning. % 75 alkol ile, Çay Ağacı Durulama El Dezenfektanı zenginleştirilmiş Aloe özleri koşullandırma ile kir ve mikropları etkili bir şekilde gidermek için çay ağacı esansiyel yağı ve Trehaloz ile formüle edilmiştir. It kills 99.9% of bacteria. Bakterilerin% 99,9'unu öldürür. Works in seconds to help clean, care and protect your precious skin. Değerli cildinizi temizlemeye, bakım yapmaya ve korumaya yardımcı olmak için saniyeler içinde çalışır. Do not use with 84 Disinfectant in the same time. 84 Dezenfektan ile aynı anda kullanmayın. Efficiently sterilizing, no-clean, be gentel to hands. Etkili bir şekilde sterilize eder, temizlemez, ellere nazik olun.

 

malzemeler
 
Alcohol, Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Trehalose, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Glycerin, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol. Alkol, Aqua, Aloe Barbadensis Yaprağı Ekstresi, Trehaloz, Melaleuca Alternifolia (Çay Ağacı) Yaprak Yağı, Gliserin, Karbomer, Trietanolamin, Fenoksietanol. Kills harmful bacterial & germs effectively,especially for E. coli, staphylococcus aureus, candida albicans. Özellikle E. coli, staphylococcus aureus, kandida albicans için zararlı bakteri ve mikropları etkili bir şekilde öldürür. Non-sticky formula. Yapışkan olmayan formül.

 

Talimatlar

 

1. Yeterli miktarda dezenfektan uygulamak için pompayı aşağı bastırın.

2. El cildinizi birkaç saniye yıkayın ve masaj yapın.

 

Önlemler

 

Keep out of reach of children. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. In case of contact with eyes, wash with plenty of water thoroughly. Göz ile temasında bol su ile iyice yıkayın. Do not drink, not İçme, değil edible. yenilebilir. External use only. Yalnızca harici kullanım.

İletişim bilgileri
HSD Industry

İlgili kişi: info

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)